O nás.


KONCEPCE:  Je velmi důležitá věc. Jde o rozvoj a správný vývoj Vašeho dítěte ve správných za sebou jdoucích krocích. Máme připravenou koncepci od těch nejmenších až po žákovské kategorie. Od všeobecného rozvoje dítěte-postupné kroky, až po dovednosti na kterých u nás klademe největší nároky -viz videa. Každý krok konzultujeme osobním pohovorem s rodiči a pracujeme společnými silami na rozvoji dítěte. Všichni trenéři pracují na zvolené koncepci a dodržují ji. Znáte podobný tým?

 

 Jak probíhá trénink?  Trénink není časem úplně limitovaný. Trvá cca od 1,5 hod do cca 2,5 hodiny. Do T.J. vložíme úplně všechno, co by každý malý fotbalista měl mít. Tzn. od rychlosti a dovednosti přes strečink i kompenzaci. Děti se nestřídají s jinou přicházející skupinou a ze hřiště po tréninku pokud nechtějí odejít hned nemusí. Důležité pro trenéra dětí je často vysvětlovat a ukazovat, proto čas opravdového trénování je menší než 50% T.J. Do tréninku je vložen i aktivní desetiminutový odpočinek, kdy děti si dělají na hřišti,, co chtějí,,.Znáte takový trénink? 


         Individuální trenink. Je vhodný pro všechny kluky. Né každý dosahuje úrovně toho druhého,který je biologicky třeba starší a větší a nebo talentovanější. Každý je prostě jiný. Dítě které v něčem zaostává ztrácí motivaci a zpravidla z klubu odejde. Na individuálním treninku ho opět přiblížim těm ostatním, dodám mu patřičné sebevědomí a nikam odcházet ani končit zdaleka nemusí. Tento druh treninku je vhodný pouze pro kluky a holky,kteří hrajou v našem klubu. Dovednosti,které učím je potřeba přenést i do utkání,aby to mělo nějaký význam samozřejmě.

    VIDEO.  Často pouštíme dětem videa z určitými dovednostmi od těch nejlepších fotbalistů. Získávají tím svůj vzor a snaží se ho i napodobovat. 


A teď hurá na trénink!!!!

Radost z individuálního neřízeného treninku. Zábava, kterou nenahradíš.

    Jídlo.  Kluci mají jídlo po každém treninku a zápase. Vedl mne k tomu velký počet zranění v jednom roce nezpůsobené cizím zaviněním. Jídlo je zavedeno už třetím rokem a zraněním to kupodivu předchází.Dítě by mělo do hodiny něco sníst a doplnit tak chybějící zásoby po těžkém treninku.Další plus,které přináší společná svačina je to,že kluci bez rozdílu věku sedí u jednoho stolu a tím si i na sebe zvykají. Proto v našem klubu není šikana ,ba naopak.Kluci si pomáhají a respektují jeden druhého.

Trenér. Jsem trenér,ale také táta,takže pro kluky chci jen a jen to nejlepší.Patřičně se stále vzdělávám.Zatím licence UEFA B a studuji UEFA licenci A. COERVER Coaching úrovně 3 ten poslední mám za sebou. Co se snažím dělat úplně jinak je zásadní a nenahraditelná dovednost s míčem už od těch nejmenších.

Úspěchy. Velký úspěch pro mne je, dítě něco naučit.Vidět jak se mu daří zvládat dovednosti v zápase.To je pro mne ten největší úspěch. Vidět nádherné parády,zábavu a kličky to je moje potěšení.Pro děti je samozřejmě největším úspěchem vítězství. A to když se naše úspěchy spojí je úplné 100procentní sportovní štěstí a zároveň i cíl.

JAK TRÉNUJEM. Jednoduše.Učíme se psát nohama.

Trenink společný. Kluci mladší přípravky trénují společně se starší přípravkou.A proč? Starší hráč si zkusí na menším kamarádovi aplikovat kličku,která mu půjde snadněji než na svém vrstevníkovi. Dodá mu to potřebné sebevědomí a urychlí to proces automatizace a návyku.Naopak mladší hráč může přestat být bojácný a může i svůj pohyb malinko zrychlit.Také ví,že starší kamarád bere na něj ohledy a nezraní ho.Co se týče technických dovedností je to individuální.Některý menší je na tom i lépe než jeho starší kamarád.Při treninku jsou hlavně všichni kamarádi a pomáhají si.

KDY PŘESTOUPIT DO LEPŠÍHO KLUBU ? Spěchat nemusíte. V přípravkových kategoriích jde hlavně o zábavu,kreativitu a dovednosti,které se u nás určitě naučíte. Také se poměřujeme s lepšími týmy třeba na turnajích nebo  v přátelácích, abych zjistil,jak daleko jsou kluci od reality nebo naopak jak jsou skvělí. Mým cílem není si kluky nechat navěky,ale naopak je chci posunout dál.Pokud samozřejmě rodiče i oni chtějí.Domlouvám tedy turnaje ,kde se mohou poměřit s předními Pražskými týmy a ukázat se, jak jsou šikovní. Ideální věk na přestup je dle mého názoru 10 let věku dítěte ,tedy  kategorie U11-U12.